Ceny

Ceny ListMaestro v porovnaní s konkurenciou sú vyslovene výhodné – týmito výhodnými cenami chceme pomôcť tým najmenším, začínajúcim podnikateľom, aby mohli súťažiť aj s tými najväčšími.

 • Je pre Vás dôležité, aby ste za svoje peniaze zakúpili dobrý softvér?
 • Hľadáte také riešenie, kde aj najlacnejší balík obsahuje všetky funkcie?
 • Vaše peniaze chcete vynaložiť na vlastné podnikanie a nie na marketingový rozpočet inej spoločnosti?

Tak riešením pre Vás je ListMaestro!

Ako funguje predplatenie, čo sa presne stane po objednávke? 

BALÍK MAX.  POČET ČLENOV MESAČNÝ OBJEM SPRÁV PRÍPLATOK ZA E-MAILY
NAD RÁMEC
ÚLOŽNÝ PRIESTOR ROČNÉ PREDPLATNÉ
začiatočný 100 1.000 ---- 50 MB zadarmo
biely pás 2.000 20.000 0,0020 EUR 100 MB 42 EUR
žltý pás 5.000 50.000 0,0019 EUR 200 MB 90 EUR
červený pás 10.000 100.000 0,0018 EUR 500 MB 150 EUR
zelený pás 20.000 200.000 0,0017 EUR 1 GB 200 EUR
hnedý pás 50.000 300.000 0,0015 EUR 2 GB 270 EUR
sivý pás 100.000 500.000 0,0012 EUR 5 GB 330 EUR
čierny pás 500.000 1.000.000 0,0010 EUR 10 GB 425 EUR

Ceny obsahujú aj DPH.

Ceny SMS správ

 

Pre menšie adresáre alebo na vyskúšanie ListMaestro odporúčame bezplatný štartovací balík. Vo funkčnosti je aj tento úplný: vie všetko, čo predplatené balíky (s výnimkou na to, že mesačný limit objemu správ nie je možné prekročiť). Nie je časovo obmedzený: ak Vaša databáza pozostáva z menej ako 100 e-mailových adries, ListMaestro môžete používať zadarmo.

Údaje prevádzkovateľa: Granium s.r.o. Kamenica nad Hronom, IČO: 45589348, DIČ 2023083238, http://graniumsro.eu/, email: info zavináč graniumsro bodka eu

Vysvetlenie pojmov:

max. počet členov
Toľkoto rôznych e-mailových adries môžete mať celkom vo Vašej databáze. Jedna adresa sa môže nachádzať vo viacerých skupinách, aj vtedy sa považuje za jednu. Môže sa vytvoriť ľubovoľný počet skupín. Maximálny počet členov nie je možné prekročiť zápisom nového člena, ale registráciu nových členov systém povoľuje aj vtedy, keď ste prekročili limit. Je to však iba dočasné riešenie, po určitom čase ListMaestro to zazlieva a v horšom prípade môže posielanie správ ako aj nové registrácie zablokovať. Akonáhle je to možné, oplatí sa radšej predplatiť si väčší balík. Na prekročenie limitu Vás ListMaestro upozorní pri každom prihlásení sa do programu a aj e-mailom. (Balík si môžete kedykoľvek zmeniť, aj v priebehu roka – v tom prípade zostávajúcu časť predplatného z predchádzajúceho balíka Vám zarátame do nového balíka!)

mesačný objem správ
V cene predplatného balíka je zahrnutý uvedený objem odoslaných správ za mesiac. Mesiac znamená kalendárny mesiac, teda prvým dňom každého mesiaca sa limit obnoví. Po prekročení limitu sa účtuje príplatok za odoslané správy, v závislosti od balíka. Limit je veľký pri každom balíku, je veľmi malá šanca na to, že to prekročíte. Ak by ste predsa chceli poslať troška viac správ, naše ceny sú aj tak solídne: ako môžete vidieť absolútne nejde o viac eurové ceny za tisíc e-mailov. Ak by ste predsa potrebovali trvalo väčší objem správ, kedykoľvek môžete prejsť na väčší balík. Do počtu odoslaných správ sa nezarátajú administratívne správy (ktoré Vám posiela systém) ani testovacie správy, len správy odoslané na zoznam.
Dôležité! Pri bezplatnom (štartovacom) balíku sa tento limit nemôže prekročiť. Ak ste to dosiahli, tak nie je možné poslať viac správ pomocou ListMaestro.

príplatok za e-maily nad rámec
Ak ste prekročili povolený mesačný objem správ, tak toľko stojí poslanie jednej správy navyše. Nezarátajú sa do toho administratívne správy, ktoré posiela systém, ani testovacie správy. Zarátajú sa do toho výlučne správy odoslané pre členov na zozname a automatické (alebo načasované) info správy.

úložný priestor
Celkové Vami zaberané miesto na disku. Zahŕňa to celkový objem info správ (ktorý je všeobecne malý, s výnimkou ak obsahuje veľké prílohy), ako aj miesto zaberané obsahovými stránkami.

ročné predplatné
U ListMaestro zaplatíte predplatné len raz ročne; uľahčuje to aj našu prácu, aj Vašu, keďže to znamená oveľa menej administratívnej práce. Aj to prispieva k tomu, aby sme naše ceny mohli udržiavať nižšie.

 

Ako funguje predplatenie, čo sa presne stane po objednávke?

K predplateniu sa musíte najprv zaregistrovať do systému, alebo ak ste sa už zaregistrovali, tak sa musíte prihlásiť do Vášho účtu. Vybrať a objednať si predplatený balík je možné v položke menu Predplatenie. Platbu je v súčasnosti možné uskutočniť bankovým prevodom. Všetky potrebné údaje k prevodu nájdete v položke menu Predplatenie.

 

Balík si môžete kedykoľvek zmeniť, aj v priebehu roka – v tom prípade zostávajúcu časť predplatného z predchádzajúceho balíka Vám zarátame do nového balíka!

„Posielanie e-mailov je bezplatné, nie?”
Niektorí tvrdia, že posielanie e-mailov je bezplatné. Ale bohužiaľ, to je len marketingová bublina... Posielanie e-mailov – hlavne hromadné – nikdy nebolo jednoduché, ak chceme, aby naše maily aj dorazili. Na jednej strane „vďaka“ zvýšenej premávke spamov, nie je vôbec jednoduché dosiahnuť, aby sa Vaša správa dostala do poštového priečinka čitateľa a neskončila v skrytom zákutí priečinka spam. Na druhej strane to samozrejme zaťažuje aj servery, za čo poskytovateľ služby skôr či neskôr bude pýtať aj peniaze. Sú aj takí poskytovatelia služieb, ktorí posielajú správy lacno, ale mizernou efektivitou. Sú aj takí, ktorí majú veľmi dobrý pomer zacielenia, ale sú strašne drahí.

ListMaestro si vybral zlatú strednú cestu.
A nezabudnite: za túto cenu preberieme z Vašich ramien nasledovné bremená:

 • inštalácia softvéru,
 • ťahačka so správcami,
 • dolaďovanie smtp serverov,
 • správa odmietnutých mailov,
 • viazanosť k jednému počítaču (alebo miestu),
 • aktualizácie softvéru na strane servera alebo na PC.

So všetkým s tým budete konfrontovaní, ak si kúpite „krabicový“ softvér  (tie sú dnes zvyčajne programy na báze php, ktoré sa inštalujú na server, takže ani nie sú nezávislé na platforme). U ListMaestro je toto všetko v cene! (Dokonca už aj v bezplatnom balíku.)

Čo však ceny ListMaestro neobsahujú:
 • udržiavanie nášho obrovského marketingového rozpočtu
 • online marketingové štúdie, ktoré ste si ani nežiadali.

Kto je prevádzkovateľom ListMaestro, prečo mu mám dôverovať?
Prevádzkovateľom ListMaestro je Granium s.r.o. Majitelia spoločnosti majú dlhodobé skúsenosti s prevádzkovaním web služieb hlavne v zahraničí. Tisíce spokojných zahraničných zákazníkov dávajú podnet na otváranie nových trhov, a tým pokračovať uskutočniť dlhodobé ciele spoločnosti, a to získať dôveru aj u slovenských a českých zákazníkov. Veríme že technologická vyspelosť softvéru nám dá za pravdu a v blízkej budúcnosti môžeme evidovať stovky spokojných zákazníkov aj z týchto krajín.

Prevádzkovateľom ListMaestro je Granium s.r.o. Majitelia spoločnosti majú dlhodobé skúsenosti s prevádzkovaním web služieb