O nás

Svoju kariéru sme začali ako malý team, ktorý spočiatku hnalo len nadšenie; náš hlavný vývojár by bol vytvoril ListMaestro aj vtedy, ak by za to nedostal ani halier.

Začínali sme ako malá spoločnosť, preto chápeme a podporujeme domácich a zahraničných malých podnikateľov. Vytvorili sme taký softvér, ktorý vedia zaplatiť aj malé firmy, a ktorý ich vývojom a rastom sa môže rozšíriť spolu s ich zoznamom. Do dnešného dňa sa presne pamätáme na to, aký pocit je byť začínajúcim podnikom, preto sú pre nás rovnako dôležití malí podnikatelia, ako veľké multinacionálne spoločnosti. Aj náš najmenší zákazník nás môže kedykoľvek kontaktovať, ak má problém, alebo má nápad na novú funkciu. Pre ListMaestro je veľmi dôležité, že nechceme svoje vlastné nápady nasilu „pretlačiť“ cez hrdlo zákazníkov, ale spýtame sa zákazníkov, aké ďalšie zlepšenia by potrebovali.

Neuspokojíme sa s tým, že sme vytvorili skvelý softvér; neustále pracujeme na tom, aby bol ešte dokonalejší!

Desatoro prikázaní nášho vierovyznania

1. Veríme v silu daného slova.

Ak niečo sľúbime, je to rovnocenné podpísanej zmluve.

2. Veríme v malých podnikateľov.

Náš najmenší zákazník je pre nás presne tak dôležitý, ako najväčší. Začínajúci podnikatelia môžu používať všetky funkcie našich služieb bezplatne.

3. Veríme v začiatočníkov.

ListMaestro môžete používať od prvého momentu bezplatne, bez časového obmedzenia a v bezplatnom balíku dostanete všetky funkcie.

Prečo?

Lebo vieme, že niekde musíte začať a vieme, že na začiatku sú Vaše možnosti ešte obmedzené. My chceme pomôcť v tom, aby ste mohli čo najskôr vyrásť!

4. Veríme v rast.

ListMaestro môžu začať používať aj najmenší, ale ani tí najväčší z toho nemôžu vyrásť; pomôžeme Vám v rozšírení Vášho zoznamu a spolu s Vami rastú aj naše balíky.

5. Veríme aj vo veľkých podnikateľov.

Môžete narásť do akejkoľvek veľkosti, z ListMaestro nemôžete vyrásť; tým najväčším vychádzame v ústrety neobmedzenými balíkmi za výhodné ceny. Vedomosti a funkcie ListMaestro uspokoja potreby aj našich najväčších zákazníkov.

6. Veríme v pravidlá.

Sme spoločnosťou dodržiavajúcou zákony; nikdy nerozosielame spam.

Spolupracujeme len s takými zákazníkmi, ktorí rozmýšľajú rovnako. Tých, ktorí rozosielajú spam, odstránime z našich radov – ich správanie by malo negatívny vplyv aj na mienku vytvorenú o nás.

7. Veríme v neustáli rozvoj.

Neprichádzame s novými a novými funkciami preto, aby sme mohli naše služby ponúkať drahšie, ale preto, aby ste Vy mali efektívnejší marketing.

(Je to aj preto, lebo milujeme vyvíjať a máme radi výzvy.)

8. Veríme v priamy kontakt.

Nesedíme vo veži zo slonoviny, nie sme v ďalekej galaxii; ak máte problém, alebo ak máte nápad na novú funkciu, môžete nás ľahko kontaktovať. Podrobnosti môžete prebrať aj priamo s vedúcimi vývojármi.

9. Veríme v jednoduchosť.

Aj my nenávidíme administráciu, preto u nás nemusíte platiť mesačne, len raz ročne. Prečo by ste mali posielať peniaze 12x, ak to môžete spraviť jedným prevodom za celý rok?

Aj Vy, aj my strácame tak menej času na administráciu – ostáva nám viac času na vývoj!

10. Veríme v ListMaestro!

 

Náš príbeh

ListMaestro sa zrodilo z vášne.
Na úsvite e-mailovej éry, keď ľudia začali posielať správy hromadne, dvaja nadšení programátori chceli vytvoriť jednoducho použiteľný softvér.
Taký, pomocou ktorého je možné jednoducho posielať e-maily aj na väčšie zoznamy.

Avšak neskôr to už nepostačovalo; bol to jednoduchý, účinný, ale v podstate veľmi obmedzený nástroj, ktorý už nevedel obslúžiť rýchlo rastúce potreby.

Tvorcu lev-lista pobozkala Múza na čelo počas jedného výletu vo Švajčiarsku a v ukradnutých okamihoch výletu naťukal do laptopu základy rozšíreného, lepšieho, múdrejšieho programu, ktorý neskôr po dlhom leštení predstavil verejnosti v roku 2009.

Takto sa zrodil ListMaestro.

Počiatočné kódy sme samozrejme už mnohokrát rozvíjali, prepísali, systém je stále lepší a vie obslúžiť čoraz viac ľudí.
V súčasnosti máme viac ako 8000 spokojných užívateľov.

Máte otázku? Chceli by ste vedieť viac o našich službách? Pozrite si Funkcie alebo kliknite na položku menu Časté otázky a nájdete odpovede na Vaše otázky! V prípade, že vyššie uvedené stránky neuspokoja vaše informačné potreby, potom neváhajte a kontaktujte nás; zodpovieme všetky Vaše otázky rýchlo a osobne.

 

Prevádzkovateľom ListMaestro je Granium s.r.o. Majitelia spoločnosti majú dlhodobé skúsenosti s prevádzkovaním web služieb